Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Secret World

Site yenileniyor, yakın zaman içerisinde yepyeni bir Secret World'le buradayız.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yanlizlik birak pesimi...!

2 posters
YazarMesaj
Samantha Lilith Silver
Gryffindor Sınıf Başkanı | I. Sınıf
Samantha Lilith Silver

Kadın
RP Yaşı : 11
Taraf : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
RP Partneri : yok
Kan Statüsü : kurgu nedeniyle safkana değiştirildi
Asası : porsuk ve anka teleği 34 cm
En Belirgin Özelliği : cesaret
Hayvanı : Shadow-- köpek

Yanlizlik birak pesimi...! Empty
MesajKonu: Yanlizlik birak pesimi...!   Yanlizlik birak pesimi...! Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 3:38 pm

Şimdi bir ormandaydı. Sık ve yaşlı ağaçların belki beş yüz yıllık bir meşe tarafından yönetilen eski ve geceye hakim bir ormanda.

Samantha kendini bir nebze korkudan alıkoydu. Ama bedeni hala titriyordu. Divanece etrafta koşuşturup duruyordu. Sonra birden durdu. Suyun toprak üzerinde kayışını , kayaları tokatlayışını duydu.
İçinin hareketlendiğini hissedebiliyordu. Toprağı yararak çıkan filiz gibi içinde bir umut fidanı yeşermişti.
Sesin geldiği yöne hızla koştu Samantha. Yalnızlığının onu terk edeceğine emindi. Kol kola vermiş ağaçların arasından koşarken dengesini kaybetti ve yüz üstü yere yığıldı. Toprağın işkence kokan keskin kokusunu ciğerlerine çekti. Öylece yerde yatıyor , uzaklardan gelen sesleri dinliyordu. Biraz önce duyduğundan çok farklıydı bu sesler. Az sonra sesler iyice belirginleşti.Bir kız sesiydi bu.

Samantha yerinden doğrularak ayağa kalktı. Etraf yine sis ve dumana gömülmüştü. Golun kenarindaydii artık. Yorulmuştu. Ama yürümekten yada koşmaktan değil korkmaktan ve karanlığa ezilmekten yorulmuştu.
Karanlık ve dumanın arasında bir süre daha yürüdü. Kizi görüyordu artık.Ona dogru dondu ve:

''Selam ne kötü bir gün değil mi ?''

dedi konusmaya ihtiyaci vardi.
Leonelle Darcia Vilain
Hufflepuff I. Sınıf
Leonelle Darcia Vilain

Kadın
RP Partneri : Ehem... yok ama gele bilir ^^
Kan Statüsü : Melez
Asası : 11 inc Gürgen , Ejderha yüreyi
En Belirgin Özelliği : Sabırlı
Hayvanı : Kedi /Pepille

MesajKonu: Geri: Yanlizlik birak pesimi...!   Yanlizlik birak pesimi...! Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 8:55 pm

Lynn ağaçların arasında yürüyordu. Bunu sıkıldıkca yapardı , çünkü bu ona uzur verirdi. Daha pek kimseyi tanımıyordu Sarah harıç. Kedisi Peppile burda olduğu için çok mutluydu çünküşimdilik o onun en iyi arkadaşıydı.
Herkez annesini , babasını özlerken o Büyükannesini özlüyordu çünkü o ona küçüken bakardı.Zaman ne çabukda geçmişti. Ve o artık Hogwartsta'idi ama annesi gibi Rawenklawa seçilmemişti.
Ve..

Onu düşüncelerinden kparan ses ağr ve hızlı koşan adımları duymasıyı. Kulakları çok hassas olduğu için bunu çabuk fark ettmişti. Ve artık onu göre biliyord. Buğday renkli saçlı ve güzel yüzlü bir kız ona doğru yürüyordu. Çok yrulmuş bir hali vardı , terlemiş olduğunu görmek pek zor deiğildi. Birden kız ona dönüp:

''Selam ne kötü bir gün değil mi ?''
dedi.

'' Selam ne oldu ? İyi misin ?''

Kız için endişeleniyordu çünkğ çok halsiz görünğyordu ...
Samantha Lilith Silver
Samantha Lilith Silver

Kadın

MesajKonu: Geri: Yanlizlik birak pesimi...!   Yanlizlik birak pesimi...! Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 8:17 am

Güneş geceyle buluştuğu ilk andan itibaren saniye saniye tonları değişen büyük bir renk armonisine bakıyordu gözleri. Oysa bunun bir göz yanılması olduğu bilimsel bir gerçekti. Işığın mucizesi gibi…

Saatler ilerledikçe ve o renk armonisi yerini karanlığa bıraktıkça, seslerin daha da netleştiğini duydu. Evrenin sesini iyice dinledi. Samantha'yıi fevkalede bir şölene davet ediyordu. Ve coğrafyasını biçimlendiren o gizemli hikayelere…Keşfetmek içeriği çok geniş ve farklı bir kelimeydi onun için. Fark etmek yeterliydi. Öyle bir dalmıştı ki uzaklara, ona seslenen kızı duymamıştı bile...

'' Selam ne oldu ? İyi misin ?''

dediğini duydu hayal meyal. Sonra ona baktı ve biraz yeşile çalan mavimsi gözlerinden başlayarak onu tepeden tırnağa süzdü. Çok sevimli bir kızdı bu ama Samantha 'nın derdi çok farklıydı kimseye anlatamayacağı kadar ağır bir yaraydı kalbindeki. Daha sık nefes alarak gözlerini kapadı. Acaba onu bir daha görebilicek miydi? Sonra tekrar gözlerini açtı ve yeşil gözlerinden yanaklarına dökülen bir damla yaşa engel olamadı. Sonra hemen bu asi damlaları koluna sildi. Kıza döndü ve:

''İyi miyim bil miyorum... Hayır değilim... Neyse ben dertlerimle seni boğmuyum.''

dedi. Kızın onu deli sanmasından korkuyordu. Böyle ağlamasına sebep olan şeyi bilmek istiyecekti. Ama Samantha bunu hiç kimseye söylemiyecekti. Şimdi gözlerini hafiften esen meltem nedeniyle dalgalanan göle dikti. Bir anda sol bileğinden omuzlarına doğru gelen müthiş bir ağrı hissetti. Buraya gelirken düşmesiyle oluşan yaralar isyanlarını daha yeni dile getiriyordu.Samantha bağırmamak için kendini zor tutuyordu bileğini oynatamıyordu bile. Gözlerini gölden ayırıp koluna bakmaya cesaret edemedi. Bir süre daha kıpırdamadan bekledi.
Leonelle Darcia Vilain
Hufflepuff I. Sınıf
Leonelle Darcia Vilain

Kadın

MesajKonu: Geri: Yanlizlik birak pesimi...!   Yanlizlik birak pesimi...! Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 9:55 am

Kızın başı dönüyor gibiydi. Yeşil gözlerinden sanki üzüntü damlıyordu ve bu üzüntü Darcia'ya da geçmişti.
Birden ona doğru döndü ve ''İyi miyim bil Bilmiyorum... Hayır değilim... Neyse ben dertlerimle seni boğumuyum.''

Gözünden bir yaş damladı. Ve Darcia’nın ona acımasını artırdı. Ama kız ağlamak istemiyordu ve gözyaşlarını koluyla sildi. Artık Darcia'nın onun için endişelenmesinin son noktasıydı bu. Çünkü kolunda yaraya benzeyen ve ormanın toprağıyla karışmış büyük bir sıyrık gördü. Öyle görünüyordu ki kız da bunu yeni fark etmişti ve acıyla kendini sıktı. Kızın bağırmamak için kendini zor tuttuğu belli oluyordu.

Darcia artık dayanamayıp kızın yanına gitti ve ''Bana önce ne olduğunu anlat sonrada bir profesörün yanına gidiyoruz! Kolunun ne halde olduğunu görmüyor musun? '' Kız beklı böyle bağırdığı için artık ondan nefret ede bilirdi ama bu onun umurunda değildi çünkü bir an önce koluna pansuman yapılmazaydı iltihap kapıp daha çok acıyacaktı.
Samantha Lilith Silver
Samantha Lilith Silver

Kadın

MesajKonu: Geri: Yanlizlik birak pesimi...!   Yanlizlik birak pesimi...! Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 10:13 am

Her şeyden çok, biriyle konuşmaya ihtiyacı olduğunu hissediyordu son günlerde.
İçinde hapsettiği gerilimin taşmasını istiyordu.
Çünkü kendi başına ancak tanı koyabiliyordu hislerine.
Birilerinin içe dokunan, güçlü, genizden gelen sesine ihtiyacı vardı en çok.
Önümde sadece karanlık, bir göl görüyordu, yaşamımın tüm acılarının yattığını görüyordu oralarda.
Hayatı karmakarışık ve öylesine düzensiz ki, kendinden nefret ediyordu, delilikle boğuşuyordu çoğu zaman.
Bedenini bitirip yiyen bu yaranın ruhuna da sıçramasını engelleyemiyordu çünkü.Canı çok yanıyordu. Kafasını kaldıramıyordu, ağlamak üzereydi çünkü. yada
çevresinde, göğsüne yaslanıp ağlayabileceğim bir anne
yoktu. Hiç bir zaman da olmamıştı zaten ama ilk kez yokluğu ona bu kadar acı veriyordu. Birkaç saat önce dışarı çıkıp, batmakta olan güneşin aydınlattığı ağacın, kıpırtısız yapraklarına dokundu ve buz gibi havayı çekti içine iri yudumlarla.
Hayallere kapılmama izin verdi kısa bir süre. Ama bu hayal yanındaki kızın konuşmasıyla bozuldu.

''Bana önce ne olduğunu anlat sonrada bir profesörün yanına gidiyoruz! Kolunun ne halde olduğunu görmüyor musun? '' dedi hararetle. Ama o aldırmıyordu. Ne ona nede durmadan kanayan yarasına... Ona doğru döndü ve:

''Sana ne olduğunu anlatmayacağım ve buradan da ayrılmaya hiç niyetim yok'' dedi ve bulunduğu yere karnını dizlerine çekip oturdu. Oturur oturmaz da yaptığından utandı. Kıza ilk o meraba demişti. Şimdi ise kıza yine o bağırıyordu. Kızardığını hissetti. Ama laf ağızdan çıkmıştı bir kere...
Leonelle Darcia Vilain
Hufflepuff I. Sınıf
Leonelle Darcia Vilain

Kadın

MesajKonu: Geri: Yanlizlik birak pesimi...!   Yanlizlik birak pesimi...! Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 9:09 am

Ama kız hiç oralı olmamıştı ve ''Sana ne olduğunu anlatmayacağım ve buradan da ayrılmaya hiç niyetim yok'' deyip olduğu yere oturdu. Darcianın sevmediği bir şey varsa o da yardım etmek istediklerin ‘nin inatlaşması idi. Ama kız inat ise Leonelle daha inatçı idi ve kıza baktığında, onun kızardığını fark etti, belli ki oda dediğinden pek hoşlanamamıştı.

Ve o anda kedini hiç tutmadan kızın karşısına oturdu ve gözlerinin içi baktı. Kız şaşırmış gibiydi... Bu ona arkadaşı Emma ile yaşadığı olayı hatırlattı. Ama o kavgada kendisi inatçı olmuştu. Sonra kafasına kıza acaba ne oldu? düşüncesi takıldı. Hangi olay onu ''böyle'' yapabilirdi....

'' Sen oradan kalkmayı düşünmüyordu dimi? Tamam bende kalkmıyorum !''
dedi kıza bir gülümseme koydu yüzüne bu onun gamzelerini ortaya çıkarıyordu.
Samantha Lilith Silver
Samantha Lilith Silver

Kadın

MesajKonu: Geri: Yanlizlik birak pesimi...!   Yanlizlik birak pesimi...! Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:06 am

Kolunda başlayan ağrılar şimdi bütün vücudunu sarmıştı. Şimdi sarı saçları sinirden alev kırmızısına dönüştü. Samantha bunu hep yapardı zaten. Ellerini şakaklarına götürdü ve daireler çizmeye başladı sonra kızın konuştuğunu farketti ve ona doğru doğruldu.

'' Sen oradan kalkmayı düşünmüyordun dimi? Tamam bende kalkmıyorum !'' dediğini duydu. Sonra onun karşısına oturmasını izledi. Samantha bunu beklemiyordu sanki iyi bir tokat yemiş gibi oldu. Kızın söylediği sözlerden sonra çekip gitmesini beklemişti.

''İlginç bir kız ''dedi içinden. Şimdi sakinleşmişti. Saatine baktı 7.30'u gösteriyodu. Cebinden asasını çıkardı. Yarasını kendisi tedavi edicekti. Asasını yarasının üstünde gezdirirken sessizce bişeyler mırıldandı. Ama işe yaramadı. Yarasında hiçbir değişiklik olmamıştı. Kızın ona garip garip baktığını farkedince 'Bu acımaması için bir büyü ve gayet başarıyla yaptım'' dedi.

Yalan söylemeyi hiç beceremiyordu. Şimdi saçlarının sarıya dönmesini istedi ve iki saniye sonra tekrar eski görünümüne kavuştu. Kıza döndü ve,'' Ben hastahane kanadına gidiyorum'' dedi sükunetle. Ama gidip gitmiyeceğini bilmiyordu. Ne diyecekti. Ormanda salak salak koşuyordum yanlızlıktan. Ve burnumun üstüne çakıldım mı diyecekti ? Bu düşünceler eşliğinde ayağa kalktı. Bir yalan uydurucaktı yada ortak salonda bir sargı bezine sarıp geçiştiricekti. Kıza son kez baktı ve '' Yardımın için sağol.'' dedi gülümseyerek ve asasının ışığında arkasında bıraktığı gölgesiyle birlikte gölün kenarından uzaklaşmaya başladı yavaşca.

Yanlizlik birak pesimi...!
1 sayfadaki 1 sayfası